היי אולגה, הגעתי אלייך לאחר שצפיתי בראיון איתך בטלוויזיה והשיטה שדיברת עליה מאוד עניינה אותי. כבר באותו יום דיברנו בטלפון והרגשתי מיד שאני בידיים טובות. בכל פגישה שלנו הרגשתי שאת מאוד מקצועית ואכפתית ושואלת את השאלות הנכונות על מנת להבין את שורש הבעיה עליה עבדנו בשיטת הטאפינג. הרגשתי מאוד בנוח ללמוד ממך ולהיות מטופלת שלך, הצלחת לעזור לי לחדד כל מיני תחושות שהיו לי ולהביא אותן למודעות גבוהה יותר והרגשתי איך אחרי כל טיפול אני רגועה יותר וגם במהלך הימים שאחרי הרגשתי איך דברים שהפריעו לי נפתרו וגם אם אתקל בקשיים בהמשך הדרך, נתת לי כלים להתמודד איתם. מעבר לכך את מקסימה וכייף לדבר איתך על כל נושא שבעולם :) 

ע', מתל אביב

 בחודשים האחרונים התחלתי בתהליך של ירידה במשקל אצל אולגה. התהליך שאני עוברת לא ניקרא דיאטה, הוא מסע, מסע שבו בהדרכתה של אולגה אני מסתכלת להשמנה בעיניים, האוכל הוא חא אויב. אני בוחרת מה אני רוצה לשנות, מה אני חושבת שאני עושה לא נכון, ועל זה עובדים ומברים בחופשיות ובכייף... בד"כ ב EFT טאפינג, ולפעמים בדמיון מודרך, הכל בשלווה ובלי לחץ... אני נמצאת באמצע התהליך או אולי אפילו עדיין בהתחלה, אך השינוי שעברתי הוא עצום. אני אוהבת ומקבלת את עצמי, כמו שאולגה מרבה לומר, הרבה יותר מבעבר, מה שנותן לי הרבה כוח ומוטיבציה להגיע ליעד שאותו הצבתי. 

א', מאירופה (מפגשים בסקייפ)

 לאולגה היקרה: בהתחלה לא כ"כ הבנתי למה אני נכנסת, אבל רציתי לנסות. שמעתי על אינסוף דיאטות ומשום מה משהו שהיה קשור לעניין הנפשי, נישמע לי הגיוני. אז ניסיתי והתחלתי להרגיש בשינוי של חוסר תשוקה לשתייה מתוקה ולמאכלים מסוימים שעבדנו עליהם. ואז התחילה תקופה של קשיים עם בן הזוג לאותם ימים, וכשעבדנו על הקשיים הללו, הרגשתי הקלה עצומה מבחינה נפשית וזה עזר לי מאוד מבחינת שקט נפשי וכעסים פנימיים, כשבתחילת הטיפול לא ידעתי כלל שאפשר גם להתפקס על דברים אחרים, שעל פניו לא קשורים לאוכל, אבל הם כן קשורים לאוכל בעקיפין כי התחושות הפנימיות הן אלו שגורמות לאכילה רגשית וכו'. באופן כללי מודה לה' ששלח לי אותך ותודה על כל רגע של הקשבה, ייעוץ, הכלה, הרגעה ומתן שקט נפשי ע"י טאפינג, דימיון מודרך וכו'. תודה על הכל מכל הלב! 

ב', מחולון

 לפני שהגעתי לסדרת מפגשים אצל אולגה, סבלתי מלחץ רב מחיי היום יום. בדיעבד אני יכול להגיד שהלחצים הללו לא נבעו רק מדברים מהותיים אלא, מדברים שהשקעתי עליהם אנרגיה רגשית מיותרת. המפגשים עם אולגה סייעו לי למפות את הטרדות השונות בחיי בין דברים מהותיים לדברים שאינם כאלו, להתמודד עם לחצים בזירות ספציפיות בהן ההשפעה של הלחץ גדולה יותר, וכן להתמודד עם הלחץ עצמו ע"י ניתובו לאנרגיה חיובית שסייעה לי להתמודד עם האתגרים הנתונים. על ידי המפגשים ניתנה לי האפשרות לשפר את הביצועים שלי במצבי לחץ ולשמור על איזון רגשי טוב בהתמודדויות יומיומיות. 

א', מירושלים

 הלכתי לאולגה כדי שהיא תשחרר מחסומים שהיו לי ותנחה אותי בבניית כלים חדשים להתמודדויות בחיים האישיים ומקצועיים. וכך היא עשתה! היא עשתה זאת מתוך אכפתיות ומקצועיות. אני מאד ממליץ עליה. 

י', מאפרת

 הקשר היה חם אכפתי ואוהב ואין לי ספק שהכימיה הטובה שנוצרה בינינו הוסיפה לאפקטיביות ויעילות של התהליך. מאוד נהניתי מקולך הנעים והרגוע ומההתייחסות בתחילת כל טיפול לאירועים שהתרחשו בחיי. תודה רבה רבה רבה על הכול! את פשוט מקסימה :) והייתה לי חוויה מדהימה. 

ע', מחיפה

 הייתי ספקן לגבי השיטות שאולגה עובדת איתן, אבל החלטתי לזרום, לפתוח את הראש, ולנסות את הטיפול שאולגה מציעה. הטיפול היה מדהים! תוך תקופה של כחודשיים התחילו לצוץ התוצאות ואילו לאחר סיום הטיפול, כשלושה חודשים בסה"כ, גיליתי לשמחתי כי הטיפול הצליח במלואו, והמטרה שהצבתי הושגה. השילוב המנצח של טיפול קליל, מגוון ונעים, עם הצלחה ברמה מאוד גבוהה הגבירו בי את האמונה בשיטות האלטרנטיביות והפחות מוכרות. אין ספק שהחוויה הייתה מדהימה ומספקת. 

א', מתל אביב

 אולגה היא אדם קשוב, רגיש ומקצועי. יש לה ראש פתוח והיא לא תמהר לשלול שיטות טיפול אחרות, אך יחד עם זאת היא גיבשה מתודולוגיה משלה שמבוססת על שיטת הטאפינג. במהלך הפגישות שלנו אולגה שמה לב למאפייים הייחודיים ולקשיים האישיים שלי והתאימה אליהם את תוכן המפגשים. היא עובדת בצורה מסודרת ומובנית עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים. 

ג', מירושלים.